Ξεκίνησε τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου το Artfools Academy με την πρώτη διαδικτυακή συνάντηση με χαιρετισμό και συζήτηση από τον καλλιτεχνικό διευθυντή κ. Μητσούλη. Τη σκυτάλη πήρε στις 12 Σεπτεμβρίου η Ναταλία Λαμπροπούλου με θέμα «Η σκηνοθεσία στη Μικρή και στη Μεγάλη Φόρμα» και ακολούθησε την Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου, η θεματική «Σκηνογραφία και ενδυματολογία στις μικρού μήκους», με τη Σόνια Καϊτατζή…
![](https://iffl.gr/wp-content/uploads/2023/09/academy-iffl-770x383.png)